SVEČANI PRIJEM PRVAKA ZA ŠKOLSKU 2023/2024. GODINU

U petak 01. septembra 2023. godine u fiskulturnoj sali naše škole u prisustvu učenika, roditelja, učiteljica i uprave škole uz prigodni program upriličen je  svečani prijem prvaka za školsku 2023./2024. godinu.

Tri nova odeljenja prvaka, dva na bosanskom, jedno na srpskom jeziku, ukupno 72 učenika započeće školovanje u našoj školi.

Kulturno umetnički program  je sadržao sledeće tačke:

1.   Hor – himna škole
2. “Dobrodošlica” Tode Nikoletić – učenici petog razreda
3.   Skeč “Nekad i sad” učenici trećeg razreda
4.   Plesna tačka – učenici četvrtog razreda
5.   Recitacija “Razgovor” Ajsele Škrijelj Smajić – recituje Nađa Bačevac
6.   Hor – Šaputanje

Prvacima i njihovim roditeljima se obratio direktor Halil Bačevac koji je u ime škole  poželeo deci i njihovim roditeljima puno sreće i uspeha u novom poglavlju njihovih  života.

Himnu škole ”Mi smo škola Zmaj puna prilika” inače kompoziciju nastavnice muzičke kulture Miralde Džanefendić je školski hor izveo na sjajan način.

Sa svečanog prijema prvaka zabeležene su mnoge lepe fotografije…

Svečani prijem prvaka propratila je RTV Novi Pazar sa prilogom u televizijskom dnevniku.

U Novom Pazaru 01.09.2023. godine

Tekst i tehnička realizacija stranice: nastavnik informatike i računarstva Sead Gicić

Fotografije: učitelj Admir Metić (AM Media)