Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/plugins/newsletter/includes/module-base.php on line 1222

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; wpex_social_widget has a deprecated constructor in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/themes/wpex-tetris/inc/widget-social.php on line 5

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/plugins/wp-visitors-widget/modules/hooks.php on line 13
PROSLAVA 25.MAJA DANA NAŠE ŠKOLE - O.Š. ''J.J.Zmaj'' Novi Pazar

PROSLAVA 25.MAJA DANA NAŠE ŠKOLE

U četvrtak 25.05.2023. godine počev od 13h u fiskulturnoj sali škole obeležen je 25. maj Dan škole ”Jovan Jovanović Zmaj” .

Svečanosti su pored direktora škole Halila Bačevca, pedagogice Remzije Koničanin, učiteljica, predmetnih nastavnika, roditelja nagrađene dece, zvanica, učenika od I do VIII razreda prisustvovali:

Ulfeta Demčović, gradski većnik zadužen za obrazovanje,

Mirsada Tripković, rukovodilac grupe za stručno – pedagoški nadzor,

Tarik Rupić, pomoćnik gradonačelnika,

prijatelji škole TO Novi Pazar, Hasene, Put sredine, IIStudio..

Voditelji na svečanosti su bili:

Sara Mehović, učenica VIII-2 i

Daris Trtovac, učenik VIII-2.

Program je započeo minutom ćutanja i učenjem el Fatihe za prerano preminulu direktorku škole rahmetli Mersiju Hamzagić.

Zatim je intonirana himna škole,inače autorsko delo nastavnice muzičke kulture Miralde Džanefendić.

Nakon sjajno izvedenih muzičkih i pozorišnih tačaka

svečanosti se prigodnim govorom obratio direktor škole Halil Bačevac.

Velika zahvalnost na uspesima dece dugujemo i roditeljima koji su svojim ličnim angažovanjem pomogli realizaciju mnogih ideja i projekata koji su dobili zahvalnice.

Potom se pristupilo uručivanju zahvalnica i poklona za učiteljice i predmetne nastavnike koji su u minulom periodu ostvarili uspeh na raznim takmičenjima i doprineli promociji i napretku škole.

Svećanost povodom Dana škole je organizovana u našoj školi nakon dugog niza godina u novoj, tek otvorenoj fiskulturnoj sali i ostavila je izvanredan i nezaboravan utisak na sve prisutne.

U samoj organizaciji svečanosti učešće su uzeli nastavnica muzičke kulture Miralda Džanefendić, nastavnik matematike Remzo Destović, nastavnica srpskog jezika Marijana Šiljković, nastavnica informatike i računarstva Adelhida Rešidagić i drugi.

U Novom Pazaru 25.maj 2023. godine

Tekst i tehnička realizacija članka: Sead Gicić