NEDELJA PROGRAMIRANJA U NAŠOJ ŠKOLI

Uz podršku Google Europe, Udruženje profesora informatike Srbije organizuje  događaj pod imenom  ‘’ BIG STEP IN LEARNING PROGRAMMING WITH GOOGLE’’, a unutar EU nedelje  kodiranja Code Week.

Događaj će se održati u osnovnoj školi ’’ Jovan Jovanović Zmaj‘’, na adresi ul. Vuka Karadžića bb u Novom Pazaru, 17.10.2017. godine, sa početkom u 9:30 sati.

Sa ponosom možemo reći da smo  jedna 53 škole u Srbiji koja učestvuje u programu pod imenom ”BIG STEP IN LEARNING PROGRAMMING WITH GOOGLE”.

Detaljnije informacije o ovim dešavanjima možete pogledati na sledećem linku:

Programa je tehnički i stručno podržala organizacija ”Information System Agency” iz Novog Pazara kojoj se u ime naše škole  iskreno zahvaljujemo.

U realizaciji oba programa pored nastavnika informatike i računarstva učestvuju i učenici VII razreda, članovi robotičke sekcije.

Ovim programima hoćemo da ukažemo učenicima i njihovim roditeljima kao i kolegama nastavnicima da nije samo u pitanju učenje programiranja već programiranje da bi se uspešnije učilo.

Uživajmo u druženju i kodiranju!

Autor i tehnički realizator članka

Nast. informatike i računarstva dipl.ing. Sead Gicić