Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/plugins/newsletter/includes/module-base.php on line 1222

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; wpex_social_widget has a deprecated constructor in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/themes/wpex-tetris/inc/widget-social.php on line 5

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/plugins/wp-visitors-widget/modules/hooks.php on line 13
NAŠI UČENICI ČETVRTOG RAZREDA I UČITELJICA BAJRA KLIMENTA GOSTI EMISIJE AMFITEATAR NA RTVNP - O.Š. ''J.J.Zmaj'' Novi Pazar

“Moj sin je najuspješnije djelo” , izgovorio je Aleksandar Dima. Dok je Aleksandar Tijanić na pitanje šta su današnja djeca odgovorio: “Neodoljivi monstrumi koji sa dvije godine tapkaju po tabletu i puštaju sebi spotove, crtaće i muziku.”

Sa tim citatima je započela emisiju “Amfiteatar” autor emisije Hasna Ziljkić na RTVNP čiji su gosti   bili i naši učenici iz IV-3 Džanan Bjelak i Said Kurpejović, učiteljica Bajra Klimenta i roditelji dece. U emisiji su učestvovali i deca iz drugih škola, njihova učiteljica i roditelji.

Inače na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u Kraljevu najveći broj osvojenih bodova  osvojili su naši učenici IV razreda Said Kurpejović i Bjelak Dženan.

Učenici su takođe učestvovali na matematičkom takmičenju „Misliša“ koje je održano 11.03.2021. godine gde je učenik četvrtog razreda Džanan Bjelak osvojio 100 poena, zauzeo I mesto i plasirao se na Republičko takmičenje koje će se održati u Beogradu a učenik  Said Kurpejović osvojio je 86 poena i dobio je pohvalu na nivou Srbije.

.

Emisiju u celosti možete pogledati na youtube-u na sledećem linku.

link emisije

Učiteljica Bajra je na kraju prokomentarisala: “Vazno je da smo deci to priuštili. Zaslužili su jednu ovakvu emisiju.”

U Novom Pazaru 27.05.2021. godine

Tekst uredili: učiteljica Bajra Klimenta i nastavnik Sead Gicić