Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; wpex_social_widget has a deprecated constructor in /home/jjzmajnp/public_html/jjzmajnp.edu.rs/wp-content/themes/wpex-tetris/inc/widget-social.php on line 5
EVROPSKA OZNAKA KVALITETA ZA NAŠU ŠKOLU – O.Š. ''J.J.Zmaj'' Novi Pazar

EVROPSKA OZNAKA KVALITETA ZA NAŠU ŠKOLU

Učenici i nastavnik OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” dobili Evropsku oznaku kvaliteta za dva eTwinning projekta

“Famous female mathematicians 2” i

“Pi day”.

U nastavku pogledajte tekst u Email-u i sertifikate za našu školu.

Поштовани/поштована Remzo Destovic,

Честитамо! Вашој школи је додељена Европска ознака квалитета за изузетност рада у оквиру пројекта „Famous female mathematicians 2“. То значи да су ваш рад, рад ваших ученика и школе признати на највишем европском нивоу.

Из тог разлога ћете добити сертификат који можете да поставите на веб страницу и изложите на видном месту у вашој школи. Такође, ваш пројекат ће бити изложен у посебном простору европског портала на www.etwinning.net.

Још једном вам честитамо на овом јединственом достигнућу и надамо се да ћемо се срести на једном од eTwinning догађаја у току године.

Срдачан поздрав,
eTwinning тим