RADIONICA U PROSTORIJAMA UDRUŽENJA PSIHOLOGA NOVI PAZAR

Danas je u prostorijama Udruženja psihologa Novi Pazar održana kreativna radionica. U radionici su aktivno učešće uzeli učenici naše škole.

Cilj ovakvih radionica jeste integracija dece iz redovnih odeljenja u Udruženja koja se bave socijalizacijom i osposobljavanjem dece sa smetnjama u razvoju i invaliditetom.

Udruženje psihologa Novi Pazar je nevladino, neprofitno i strukovno udruženje osnovano sa ciljem unapređenja kvaliteta života osoba, a posebno dece i mladih iz društevno ugroženih grupa i njihovih porodica, sprovođenjem usluga socijalne zaštite.

Zahvaljujemo se predstavnicima Udruženja na gostoprimstvu i gostujućim psiholozima iz OŠ “Bratstvo”

14. oktobar 2022. godine

Tekst: profesor razredne nastave Dr. Fatima Kriještorac

Tehnička realizacija članka: nastavnik informatike i računarstva dipl.ing.el. Sead Gicić