SASTANAK KOD PREDSEDNICE VLADE I MINISTRA PROSVETE

U Vladi Republike Srbije održan je sastanak sa najuspješnijim nastavnicima osnovnih i srednjih skola.
Sa zadovoljstvom ističemo da je na sastanku prisusustvovala Fatima A. Krijestorac, profesor razredne nastave u našoj školi.
Na sastanku je razgovarano o reformi kurikuluma koja je pokrenuta i ove školske godine, o iskustvima u korišćenju esDnevnika, a bilo je reči i o iskustvima u dualnom obrazovanju.
Najviše predloga za unapređenje rada u školama odnosilo se na dalju digitalizaciju obrazovanja, profesionalni razvoj nastavnika, vrednovanje nastavnika i njihove digitalne kompetencije, kao i na kvalitet obrazovanja i vaspitanja. Istaknut je i značaj đačkih zadruga, kao modela vaučera za odlazak u centre poput Petnice ili Tršića.

Ovom prilikom čestitamo koleginici Fatimi A. Krijestorac

Uprava škole

[Best_Wordpress_Gallery id=”52″ gal_title=”SASTANAK PREDSEDNICE VLADE SRBIJE I MINISTRA PROSVETE SA USPEŠNIM NASTAVNICIMA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE”]

Novi Pazar 28.02.2019. godine